Darmowa dostawa! Gwarancja autentyczności! 14 dni na zwrot lub wymianę! Tysiące zadowolonych klientów! Wysyłka nawet do 48h! Darmowa dostawa! Gwarancja autentyczności! 14 dni na zwrot lub wymianę! Tysiące zadowolonych klientów! Wysyłka nawet do 48h!
Odbierz 5% rabatu z kodem: LATO

Hypekickspl

UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope

899,00 

Odbierz 5% rabatu z kodem: LATO
Tabela rozmiarówUGG
Czas dostawy

Standardowo: 3-6 dni roboczych od zamówienia.

W niektórych przypadkach: do 14 dni (ciężej dostępne modele).

Po nadaniu przez nas paczki otrzymasz mailem numer śledzenia, abyś mógł na bieżąco monitorować przesyłkę.

Zwroty i wymiany

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę rozmiaru bez podawania przyczyny - zgodnie z prawem konsumenckim.

Produkt musi być nieużywany, w oryginalnym opakowaniu i z metkami. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni od przyjęcia przesyłki zwrotnej.

SKU: 1116109-ALP Kategoria: Marka:
Bezpieczne opcje płatności:

UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope: Komfort i Styl w Ziemistym Odcieniu

UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope to wyjątkowa wersja kultowych butów, które łączą nowoczesny design z legendarną wygodą. Stworzony z myślą o codziennym użytkowaniu, model ten wyróżnia się niższą sylwetką, co nadaje mu wszechstronności i łatwości w dopasowywaniu do różnych stylizacji.

UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope -Materiał i Konstrukcja

Buty UGG Classic Ultra wykonane są z najwyższej jakości zamszu i wyposażone w wewnętrzną wyściółkę z owczej wełny, która zapewnia stopom ciepło i wyjątkowy komfort nawet w chłodniejsze dni. Kolor „Antilope” to neutralny, ziemisty odcień, który idealnie wpasowuje się w każdą garderobę, niezależnie od sezonu.

Buty te są również wyposażone w charakterystyczną gumową podeszwę Treadlite by UGG™, która zapewnia doskonałą przyczepność, amortyzację i trwałość, dzięki czemu nadają się do noszenia przez cały dzień.

Funkcjonalność i Komfort UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope

UGG Classic Ultra Mini to idealne buty do codziennego użytku. Dzięki swojej kompaktowej formie, łatwo je zakładać i zdejmować, co czyni je praktycznym wyborem na każdą okazję. Wyjątkowa wygoda, jaką zapewnia wełniana wyściółka, sprawia, że model Antilope idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni, dbając o ciepło i komfort Twoich stóp.

Styl i Uniwersalność UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope

Model Antilope doskonale łączy się z różnymi stylizacjami – od casualowych jeansów po bardziej eleganckie outfity. Ziemisty odcień sprawia, że buty te są idealnym dodatkiem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, dodając każdej stylizacji subtelnej elegancji.

Zamów już Dziś na hype-kicks.pl

UGG Classic Ultra to świetny wybór dla osób ceniących komfort i modny wygląd. Niezależnie od stylu, te buty dodadzą Ci elegancji i wygody. Sprawdź dostępność tego modelu na hypekicks.pl i poczuj różnicę!

Masz jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami przez Instagram

Cała oferta marki UGG -> UGG

Rozmiar

36 EU, 37 EU, 38 EU, 39 EU, 40 EU, 41 EU

Dlaczego warto kupić w Hypekickspl?

100% oryginał Wielostopniowa weryfikacja autentyczności
Darmowa dostawa Na terenie Polski, bez minimum
14 dni na zwrot Bezpłatna wymiana rozmiaru
Doradzimy Pomożemy z doborem rozmiaru

Rozmiarówka UGG Ultra Mini

  • Rozmiar: True to size lub o pół mniejszy - futro się "wyrabia"
  • Krój: Klasyczna kostka UGG
  • Dostępne rozmiary: 36 EU – 42 EU (damskie)

Aby precyzyjnie dobrać rozmiar – sprawdź pełną tabelę rozmiarów (kliknij aby otworzyć).

Nie jesteś pewien rozmiaru? Napisz na sklep@hype-kicks.pl lub Instagram – pomożemy w doborze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope jest oryginalny?

Tak – 100% oryginalny. UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope przechodzi przez naszą wielostopniową weryfikację autentyczności. Sprowadzamy modele wyłącznie z certyfikowanych źródeł.

Jak długo czekam na dostawę UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope?

Produkty dostępne na magazynie wysyłamy w ciągu 48 godzin. Dostawa kurierem InPost lub DPD trwa 1-2 dni robocze.

Standardowo realizacja zamówienia trwa 3-6 dni roboczych. W niektórych przypadkach (ciężej dostępne modele) do 14 dni. Po nadaniu paczki otrzymasz email z numerem śledzenia.

Czy mogę wymienić rozmiar?

Tak – masz 14 dni na wymianę rozmiaru w modelu UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope. Jeśli wybrany rozmiar jest dostępny, wymiana jest bezpłatna. Sprawdź procedurę wymiany.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope?

W ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zwrotnej. Zwrot trafia na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.

Jak zapłacić za UGG Classic Ultra Mini Boot Antilope?

Akceptujemy najpopularniejsze metody płatności: Blik, karty Visa/Mastercard, PayPo (płać później), Apple Pay, Google Pay oraz tradycyjny przelew bankowy.

Sprawdź wszystkie modele Ultra Mini Boot w innych kolorystykach

Koszyk
UGG Classic Ultra Mini Boot AntilopeUGG Classic Ultra Mini Boot Antilope
899,00 Wybierz opcje
Przewijanie do góry