Darmowa dostawa! Gwarancja autentyczności! 14 dni na zwrot lub wymianę! Tysiące zadowolonych klientów! Wysyłka nawet do 48h! Darmowa dostawa! Gwarancja autentyczności! 14 dni na zwrot lub wymianę! Tysiące zadowolonych klientów! Wysyłka nawet do 48h!
Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł rabatu na zamówienie od 600 zł ZAPISZ SIĘ →

Hypekickspl

Adidas Yeezy Slide Azure

Zakres cen: od 529,00 zł do 699,00 zł

Dopasowanie: w przypadku tego modelu zalecamy wziąć rozmiar o 1 większy niż swój rzeczywisty !

Tabela rozmiarówYeezy Slide + Foam Runner
Czas dostawy

Standardowo: 3-6 dni roboczych od zamówienia.

W niektórych przypadkach: do 14 dni (ciężej dostępne modele).

Po nadaniu przez nas paczki otrzymasz mailem numer śledzenia, abyś mógł na bieżąco monitorować przesyłkę.

Zwroty i wymiany

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę rozmiaru bez podawania przyczyny - zgodnie z prawem konsumenckim.

Produkt musi być nieużywany, w oryginalnym opakowaniu i z metkami. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni od przyjęcia przesyłki zwrotnej.

SKU: ID4133 Kategoria: Marka: ,
Bezpieczne opcje płatności:

Adidas Yeezy Slide Azure

Adidas Yeezy Slide Azure to model, który wyróżnia się swoją minimalistyczną formą i intensywnym, niebieskim kolorem. Stworzony przez Kanye Westa we współpracy z Adidas, ten slide stał się nieodłącznym elementem streetwearu, oferując nie tylko wyjątkowy styl, ale także niezwykły komfort.

Niebieskie Klapki Adidas Yeezy Slide Azure – design i materiały

Adidas Yeezy Slide Azure przyciąga uwagę swoją prostą, ale nowoczesną sylwetką. Wykonany z jednego kawałka wysokiej jakości pianki EVA, slide zapewnia lekkość i trwałość. Jego głęboki, niebieski kolor „Azure” dodaje świeżości i sprawia, że buty te wyróżniają się na tle innych modeli. Minimalistyczny design bez zbędnych ozdób podkreśla nowoczesny charakter tego modelu, czyniąc go uniwersalnym wyborem na każdą okazję.

Komfort i Funkcjonalność Adidas Yeezy Slide Azure

Jednym z największych atutów Adidas Yeezy Slide jest komfort, jaki oferuje. Pianka EVA, z której wykonany jest slide, zapewnia miękkość i amortyzację, co sprawia, że chodzenie w tych butach to czysta przyjemność. Gruba podeszwa z żłobieniami zapewnia stabilność i przyczepność, dzięki czemu buty te sprawdzą się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Slide jest również niezwykle łatwy do utrzymania w czystości, co czyni go praktycznym wyborem na co dzień.

Adidas Yeezy Slide Azure – Styl i Wszechstronność

Adidas Yeezy Slide to doskonałe uzupełnienie każdej letniej garderoby. Ich intensywny kolor sprawia, że stanowią one mocny akcent w każdej stylizacji, a jednocześnie są na tyle uniwersalne, że można je łatwo łączyć z różnymi outfitami – od casualowych szortów po bardziej streetwearowe zestawy. Yeezy Slide to idealny wybór dla osób ceniących sobie zarówno wygodę, jak i modny wygląd.

Zamów już dziś na hype-kicks.pl

To więcej niż tylko zwykłe klapki – to połączenie nowoczesnego designu, komfortu i stylu. Idealne dla tych, którzy szukają modnych i wygodnych butów na lato. Sprawdź ten model i wiele innych limitowanych edycji w hypekickspl.

Masz jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami przez Instagram

Cała oferta Yeezy Slide -> Yeezy Slide

Dlaczego warto kupić w Hypekickspl?

100% oryginał Wielostopniowa weryfikacja autentyczności
Darmowa dostawa Na terenie Polski, bez minimum
14 dni na zwrot Bezpłatna wymiana rozmiaru
Doradzimy Pomożemy z doborem rozmiaru

Rozmiarówka Yeezy Slide

  • Rozmiar: Bierze się o 1 do 2 rozmiarów większe niż klasyczne sneakersy
  • Numeracja: Dostępne w pełnych rozmiarach
  • Wąska stopa: Może wystarczyć 1 rozmiar większy
  • Szeroka stopa: Zalecamy o 2 rozmiary większego dla komfortu

Aby precyzyjnie dobrać rozmiar – sprawdź pełną tabelę rozmiarów (kliknij aby otworzyć).

Nie jesteś pewien rozmiaru? Napisz na sklep@hype-kicks.pl lub Instagram – pomożemy w doborze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Adidas Yeezy Slide Azure jest oryginalny?

Tak – 100% oryginalny. Adidas Yeezy Slide Azure przechodzi przez naszą wielostopniową weryfikację autentyczności. Sprowadzamy modele wyłącznie z certyfikowanych źródeł.

Ile trwa dostawa Adidas Yeezy Slide Azure?

Produkty dostępne na magazynie wysyłamy w ciągu 48 godzin. Dostawa kurierem InPost lub DPD trwa 1-2 dni robocze.

Standardowo realizacja zamówienia trwa 3-6 dni roboczych. W niektórych przypadkach (ciężej dostępne modele) do 14 dni. Po nadaniu paczki otrzymasz email z numerem śledzenia.

Czy mogę wymienić rozmiar?

Tak – masz 14 dni na wymianę rozmiaru w modelu Adidas Yeezy Slide Azure. Jeśli wybrany rozmiar jest dostępny, wymiana jest bezpłatna. Sprawdź procedurę wymiany.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za Adidas Yeezy Slide Azure?

W ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zwrotnej. Zwrot trafia na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.

Jak zapłacić za Adidas Yeezy Slide Azure?

Akceptujemy najpopularniejsze metody płatności: Blik, karty Visa/Mastercard, PayPo (płać później), Apple Pay, Google Pay oraz tradycyjny przelew bankowy.

Sprawdź wszystkie modele Yeezy Slide w innych kolorystykach

Koszyk
Adidas Yeezy Slide AzureAdidas Yeezy Slide Azure
Zakres cen: od 529,00 zł do 699,00 złWybierz opcje
Przewijanie do góry