Darmowa dostawa! Gwarancja autentyczności! 14 dni na zwrot lub wymianę! Tysiące zadowolonych klientów! Wysyłka nawet do 48h! Darmowa dostawa! Gwarancja autentyczności! 14 dni na zwrot lub wymianę! Tysiące zadowolonych klientów! Wysyłka nawet do 48h!
Odbierz 5% rabatu z kodem: LATO

Hypekickspl

Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black

1049,00 

Odbierz 5% rabatu z kodem: LATO
Czas dostawy

Standardowo: 3-6 dni roboczych od zamówienia.

W niektórych przypadkach: do 14 dni (ciężej dostępne modele).

Po nadaniu przez nas paczki otrzymasz mailem numer śledzenia, abyś mógł na bieżąco monitorować przesyłkę.

Zwroty i wymiany

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę rozmiaru bez podawania przyczyny - zgodnie z prawem konsumenckim.

Produkt musi być nieużywany, w oryginalnym opakowaniu i z metkami. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni od przyjęcia przesyłki zwrotnej.

SKU: SS26BLK Kategoria: Marka:
Bezpieczne opcje płatności:

Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black

Mroczna odsłona potrójnej kolaboracji: Król streetwearu, ikona motocyklowej skóry i Marvel

Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black – Gdy Supreme łączy siły z legendarną amerykańską marką Vanson Leathers oraz uniwersum Marvela, efektem jest drop, który z miejsca przechodzi do historii. Czarna wersja kolorystyczna tego trucker capa (Mesh Back 6-Panel) to kwintesencja surowego, ulicznego stylu. To nie jest zwykłe akcesorium – to limitowany element popkultury dla prawdziwych koneserów.

Głęboka czerń nadaje tej czapce mocnego, motocyklowego charakteru, a kontrastujące naszywki nawiązują do kultowego, mrocznego klimatu komiksów o Spider-Manie.

Inne produkty marki Supreme znajdziesz tutaj -> Pełna Oferta Supreme

Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black – co wyróżnia tę czapkę ?

  • Ekskluzywne naszywki (Patches): Przód oraz boki czapki zdobią masywne, misternie haftowane naszywki. Łączą one estetykę rajdów motocyklowych Vanson Leathers z ikonicznymi motywami Spider-Mana (pająk, pajęczyna) oraz klasycznym brandingiem Supreme. Na czarnym tle ekspozycja detali jest niesamowita!

  • Klasyczny fason Mesh Back 6-Panel: Przód wykonany z trwałego, grubego materiału idealnie trzyma fason, a czarna, przewiewna siateczka (mesh) z tyłu zapewnia maksymalną wentylację w upalne dni i podczas letnich festiwali.

  • Mroczny, uniwersalny Vibe: Głęboka czerń sprawia, że czapka idealnie wpisuje się w techniczny, motocyklowy styl lub estetykę all-black. Kojarzy się również z legendarnym, czarnym strojem Spider-Mana (Symbiontem).

  • Idealne dopasowanie: Regulowane zapięcie typu snapback z tyłu pozwala na bezproblemowe dopasowanie czapki do każdego kształtu głowy.

Specyfikacja techniczna

CechaSzczegóły
ModelSupreme / Vanson Leathers / Spider-Man Mesh Back 6-Panel
KolorystykaBlack / Czarny (z kontrastującymi haftami)
Konstrukcja6-panelowa czapka typu Trucker (przód pełny, tył z siatki)
ZapięcieSnapback (regulowane, plastikowe)
DetaleKomplet oficjalnych, haftowanych naszywek kolaboracyjnych

Dlaczego wersja Black to absolutny must-have?

Projekty Supreme z Vanson Leathers od lat cieszą się statusem premium ze względu na rzemieślnicze, motocyklowe dziedzictwo tej marki. Dodanie do tego oficjalnej licencji Marvela sprawiło, że ten drop wyprzedał się na świecie w ułamku sekundy.

Czarna wersja jest najbardziej uniwersalna ze wszystkich wydań – bez problemu dopasujesz ją do ulubionego, czarnego hoodie, skórzanej kurtki, czy luźnego, streetwearowego t-shirtu. To inwestycja w dodatek, którego wartość na rynku wtórnym stale rośnie.

Gwarancja Autentyczności: Wszystkie akcesoria i ubrania w naszym sklepie przechodzą przez rygorystyczny proces weryfikacji. Masz 100% pewności, że kupujesz oryginalny, limitowany produkt Supreme z oficjalnego, legalnego źródła.

Czarne wydanie zniknęło z dropu najszybciej. Zabezpiecz swój Supreme Vanson Spider-Man Hat Black i podkręć swój fit na maksa!

Inne Czapki z naszej oferty znajdziesz tutaj -> Pełna oferta czapek

Masz jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami przez Instagram

Dlaczego warto kupić w Hypekickspl?

100% oryginał Wielostopniowa weryfikacja autentyczności
Darmowa dostawa Na terenie Polski, bez minimum
14 dni na zwrot Bezpłatna wymiana rozmiaru
Doradzimy Pomożemy z doborem rozmiaru

Rozmiarówka

  • Rozmiar: Sprawdź konkretną rozmiarówkę – każdy model może mieć inną
  • Doradzimy: Napisz do nas przed zakupem jeśli masz wątpliwości
  • Wymiana: 14 dni na bezpłatną wymianę rozmiaru

Aby precyzyjnie dobrać rozmiar – sprawdź pełną tabelę rozmiarów (kliknij aby otworzyć).

Nie jesteś pewien rozmiaru? Napisz na sklep@hype-kicks.pl lub Instagram – pomożemy w doborze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black jest oryginalny?

Tak – 100% oryginalny. Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black przechodzi przez naszą wielostopniową weryfikację autentyczności. Sprowadzamy modele wyłącznie z certyfikowanych źródeł.

Jak długo czekam na dostawę Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black?

Produkty dostępne na magazynie wysyłamy w ciągu 48 godzin. Dostawa kurierem InPost lub DPD trwa 1-2 dni robocze.

Standardowo realizacja zamówienia trwa 3-6 dni roboczych. W niektórych przypadkach (ciężej dostępne modele) do 14 dni. Po nadaniu paczki otrzymasz email z numerem śledzenia.

Czy mogę wymienić rozmiar?

Tak – masz 14 dni na wymianę rozmiaru w modelu Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black. Jeśli wybrany rozmiar jest dostępny, wymiana jest bezpłatna. Sprawdź procedurę wymiany.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black?

W ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania paczki zwrotnej. Zwrot trafia na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.

Jak zapłacić za Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black?

Akceptujemy najpopularniejsze metody płatności: Blik, karty Visa/Mastercard, PayPo (płać później), Apple Pay, Google Pay oraz tradycyjny przelew bankowy.

Sprawdź wszystkie modele CZAPKI w innych kolorystykach

Koszyk
Supreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat BlackSupreme Vanson Leathers Spider-Man Mesh Back 6-Panel Hat Black
1049,00 
Odbierz 5% rabatu z kodem: LATO
Czas dostawy

Standardowo: 3-6 dni roboczych od zamówienia.

W niektórych przypadkach: do 14 dni (ciężej dostępne modele).

Po nadaniu przez nas paczki otrzymasz mailem numer śledzenia, abyś mógł na bieżąco monitorować przesyłkę.

Zwroty i wymiany

Masz 14 dni na zwrot lub wymianę rozmiaru bez podawania przyczyny - zgodnie z prawem konsumenckim.

Produkt musi być nieużywany, w oryginalnym opakowaniu i z metkami. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni od przyjęcia przesyłki zwrotnej.

Przewijanie do góry